Знамениті стартапи, які були створені за участю українських програмістів

image
  • By
  • 28 Грудня, 2021
  • 0 Comments

Стартап – це новий та дуже ефективний шлях, завдяки якому наша держава має можливість рухатись вперед. Напевне, що для більшості з нас буде неочікувано дізнатись, що такі звичні гаджети та сервіси мають саме українське коріння.

Більшість стартапів вимагає суттєвих інвестицій та має суттєву рентабельність. Завдяки сайту startup.ua та запропонованих фільтрів можна вибрати цікавий стартап у певному секторі економіки. Залежно від стадії проекту Ви можете знайти такі стартапи: діючий бізнес, готовий прототип або продукт, є тільки ідея чи напрацювання.

В нашій статті ми підготували ТОП найзнаменитіших українських стартапів, які були оцінені на високому рівні світовою спільнотою, а їх рішеннями користуються в мільйони користувачів:

  1. Depositphotos — міжнародний фотобанк та найбільша українська продуктова компанія. На ринку вже вісім років, встигли придбати офіси в п’яти країнах, колекцію в 50 мільйонів файлів, організувати конкурс для дизайнерів Digital Decade і стати видавцями інтернет-журналу про фотографію Bird In Flight.
  2. Looksery — софтверна компанія (Looksery, Inc.) та однойменний мобільний додаток для модифікації відео в реальному часі. У програмі застосовуються фільтри корекції зображення, що базуються на технології морфінгу. Фільтри відстежують форму та вираз обличчя та дозволяють коригувати відеозображення: змінювати колір очей, розмір носа, форму обличчя тощо.
  3. Український стартап Petcube, світовий лідер у категорії камер для домашніх тварин, оголосив про початок продажу нових гаджетів Petcube Play 2 та Petcube Bites 2. Дві нові розумні камери дозволять дистанційно спостерігати, спілкуватися та розважати домашніх улюбленців, забезпечать моніторинг удома та повідомлять, якщо зафіксують гучні звуки появу людей чи тварин у кадрі. Завдяки вбудованому помічнику Amazon – Alexa, нові камери Petcube отримали функції розумної колонки. Власники домашніх тварин тепер можуть програвати музику, налаштовувати пристрої розумного будинку, слухати новини, перевіряти погоду та користуватися більш ніж 80 тисячами навичок від Alexa.
  4. Стартап був заснований у 2014 році та спеціалізується на виготовленні унікальних дерев´яних механічних 3D-конструкторів, які активно набувають популярності у світі.
  5. Pocketbook – компанія, що заснована в 2007 році та спеціалізується на випуску електронних «читалок». За свою історію PocketBook розробив кілька десятків найрізноманітніших рідерів – від першого, майже легендарного PocketBook 301 до, скажімо, PocketBook 640 Aqua, першого у світі пило- та вологозахищеного рідера, який можна було без проблем взяти з собою на пляж, закопати в пісок, промити морською водою, а потім спокійно продовжити читання. Велика перевага компанії в тому, що вона зародилася і працює на вітчизняному ринку, тому добре знає його специфіку.
Written by

Leave a comment