В Україні створюється новий центр залучення інвестицій I-Dolina

image
  • By
  • 3 Грудня, 2021
  • 0 Comments

Спроможність країни конкурувати визначається декількома наступними факторами: наявністю ресурсів, інвестицій, їх ефективне використання. Поступовий вихід з кризи зумовлює активізацію інвестиційного процесу та надає економіці поштовх для зростання, генерують інноваційні зміни в територіально-виробничому комплексі, створює чинники для розвитку, формує конкурентне середовище. Американська Кремнієва долина на сьогодні залишається провідним центром такого роду, отримуючи третину всіх венчурних капіталовкладень, які робляться в США.

Глобалізація та розвиток технологій пришвидшив трансформаційних обіг фінансових ресурсів, тому виникла ідея створення платформи, майданчика, міста для роботи спеціалістів, розвитку інноваційних проектів, стартапів, навчання спеціалістів новачків — I-Dolina. Якщо раніше спеціалісти їхали в країну ІТ мрій, то тепер у цьому немає необхідності.

На виникнення ідеї мала суттєвий вплив всесвітня пандемія, яка змусила перейти компанії по всьому світі на віддалений режим роботи, а співробітників пристосуватись до нових домашніх умов праці. Дедалі більше працівників переглянули власні погляди на те, як вони хочуть працювати та жити.

Артем Гончаренко, ідеолог проекту I-Dolina говорить наступне: «Говорити про те, що раніше у нас не з’являлись стартапи – не можна. Проте, все ж більшість не могла розвивати власні креативні ідеї в Україні, адже не існувало навіть елементарного фундаменту. Ми створюємо майданчик, який не просто стане фундаментом для розвитку власної справи, але й допоможе розібратися в регуляторних аспектах, забезпечити рівні права ведення бізнесу, незалежно від наявності зв’язків з контролюючими органами, величиною наявного власного капіталу. I-Dolina стане місцем, де буде мріяти працювати кожен спеціаліст-початківець, програміст, досвідчений спеціаліст. Наш проект дозволить сформувати особливу та унікальну для України культуру підприємництва, де спеціалісти можуть вільно обмінюватись власним досвідом, ідеями, мати доступ до потенційних інвесторів та створення стартапів. I-Dolina дозволить збільшити шанси на підтримку та розвиток».

Written by

Leave a comment