Успішні українські стартапи

image
  • By
  • 22 Листопада, 2021
  • 0 Comments

Petcube

Один з найвідоміших українських стартапів за останні роки, визнаний найкращим стартапом Європи 2014 року. Petcube спеціалізується на виробленні пристроїв для власників домашніх тварин. Перший продукт компанії — це пристрій, що дозволяє через мобільний додаток дистанційно стежити, розмовляти і грати у лазерні ігри із домашнім улюбленцем.

Сlickky

Найбільша незалежна мобільна маркетингова платформа в Східній Європі, основним напрямком роботи якої є залучення нових користувачів і монетизація мобільних додатків. Компанія заснована в 2010 році одеситом Вадимом Роговським.

До 2017 року Сlickky планує вийти на річний обіг у 50 мільйонів доларів. Клієнтом стартапу є відомий інтернет-маркет Alibaba. Послугами компанії користуються клієнти в Європі, Ізраїлі, Індії, Китаї та США.

Augmented Pixels

Український проект Augmented Pixels, що розвиває технології доповненої реальності, успішно працює на зарубіжному ринку. Серед його клієнтів — Samsung, Qualcomm, а нещодавно стартап зробив додаток для National Geographic. Інвесторами проекту стали каліфорнійські фонди та інвестори The Hive і Steltec Capital.

Branto

Український стартап Branto – це “розумний будинок” майбутнього, інтелектом і руками якого є робот віддаленого присутності. Пристрій у формі кулі створено в стильному дизайні, який здатний віддалено контролювати систему “розумного будинку”.

Він оснащений камерою з кутом огляду 360 грудусів, мікрофоном і динаміком, так що ви зможете бачити і чути все, що відбувається в кімнаті. Також Branto забезпечує безпеку в будинку, повідомляючи вам про підозрілі рухи або звуки. Управляти пристроєм можна за допомогою смартфона, програмне забезпечення до нього доступне як для iOS, так і для Android платформ.

Дніпропетровські розробники Макс Метц і Микола Богун мріють, що їх стартап покладе початок ери домашніх роботів.

Ajax Systems

Аякс Systems — теж спрямований на безпеку будинку. Однак, у повній мірі пропонує повноцінну “розумну” систему безпеки та датчиків для дому. Компанія пропонує бездротові віконні і дверні датчики відкриття та датчики руху. Вона була заснована в 2011 році і базується в Києві.

Нещодавно проект залучив кошти від українського фонду SMRK. Загальна сума не розкривається, але перший транш склав близько 1 мільйона доларів.

 

Written by

Leave a comment