На початку 2022 року Міжнародний креативний центр I-Dolina розпочинає найбільший всеукраїнський конкурс стартапів - «УКРАЇНА - СТАРТАП-ЦЕНТР».

Паралельно з основною програмою конкурсу, за сприяння президента ІТТА, керівника I-Dolina, Гончаренко Артема, буде проведено низка інших конкурсів, практикуми з фінансової грамотності у стартапах, фестивалі, одним з яких є «Class IDEЯ» – фестиваль молодіжних стартапів.

Під час конкурсу заплановано проведення – школи стартапів. На цьому заході планується провести серію практикумів та тренінгів, де учасники зможуть розібратися як правильно розробити й подати свою ідею.
Наразі ми живемо в час інновацій і технологій, що охоплюють майже всі напрямки життєдіяльності людини та без яких сьогодні більшість не уявляє свого життя.
Інноваційні технології стали невід’ємною частиною нашого побуту, а також рушійним механізмом найбільших економік світу.

Українці мають значний потенціал для створення унікальних стартапів, які змінять світ навколо кожного з нас. Gitlab, Grammarly, Ajax Systems та сотні інших – найвпливовіші та найприбутковіші стартапи, що оцінюються в мільярди доларів були засновані українцями або створенні за їх участю.
«УКРАЇНА – СТАРТАП ЦЕНТР» – це твоя можливість не тільки презентувати свій стартап, отримати медіа підтримку, фінансування, також це можливість безпосереднього спілкування з потенційними інвесторами, як українськими так і іноземними.

Даний конкурс буде проходити за підтримки Міжнародної Асоціації Трансферу Технологій, Національного інституту регіонального розвитку, Малої Академії Наук, Міністерства освіти та науки України, Київського палацу дітей та юнацької творчості та КМДА.
Для того, щоб подати заявку, Вам потрібно зареєструватися за відповідною формою за адресою https://i-dolina.org/ukraina-startap-centr-2022 .

Партнери і организатори:

ІТ

Інженерія

Зоо

Ветеренарія

Безпека

Фінансовий сектор

Екологія

Кіберспорт

Кіберзахист

Спорт

Аграрний сектор

Банківський сектор

Будівництво

Промисловість

Енергетика

Туризм

Хорека (кафе, бари, ресторани)

Товари та послуги для бізнесу

Наука

Аудіо-візуальне направлення

Мистецтво

Соціальне направлення