Українські стартапи конкурентні – Артем Гончаренко засновник I-Dolina

image
  • By
  • 11 Грудня, 2021
  • 0 Comments

Слово «стартап» вже не звучить незвично для українців. В процесі створення власної компанії може виникнути маса запитань щодо того як випускати якісний продукт, як привернути увагу нових користувачів, власники забувають про ряд юридичних, бухгалтерських та інших складових.

Наразі українські стартапи продовжують підкорювати світовий ринок. I-Dolina – це унікальний проект, що був розроблений для підтримки та розвитку інноваційних стартапів. I-Dolina відкрита для співробітницва з компаніями в сферах ІТ, науці, інженерії, сільського господарства, медицини, фармацевтики.

Засновник I-Dolina Артем Гончаренко в своєму інтерв’ю зазначає, що «всесвітня пандемія хоча і внесла корективи на ІТ ринок, проте найбільш цілеспрямовані зуміли реалізувати свої плани. Поступово Україна перетворюється на країну, яка генерує перспективні технологічні проекти. Поява інфраструктури для стартапів дає надію на розвиток інновацій. Кожен стартап, який потрапляє в I-Dolina унікальний, цікавий, перспективний та має всі ознаки, які допоможуть залучити інвестиції, зростати та розвиватись. Мене тішить той факт, що українські стартапи займаються вирішенням важливих питань, що пов’язані з освітою, медициною, екологією».

У 2020 році до українських стартапів увійшли всесвітньо відомий фонд Andreessen Horowitz, General Catalyst та інші. Помітно пожвавились українські інвестиційні фонди. Якщо у 2019 році у нас була трійка лідерів в особі TA Venture, Genesis Investments та SMRK, то 2020-й приніс запуск п’ятірки нових венчурних фондів та кілька десятків інвестицій від них.

Written by

Leave a comment