ТОП 10 прибуткових бізнес-ідей світу

image
 • By
 • 29 Січня, 2022
 • 0 Comments

Сьогодні створити та розвивати успішний бізнес в Україні складне, але досяжне завдання. Ми підготували ТОП бізнес ідеї, які стануть гарним прикладом того, як успіх приходить із досвідом, силою волі та використанням інноваційних підходів.

 1. Продаж товарів та послуг першої необхідності.

Через ситуацію в економічній сфері, зменшення доходів громадян, всесвітню пандемію та низку інших факторів, у більшості підприємців виникає питання щодо того, який товар буде популярним найближчим часом. Точно сказати як ситуація буде складатися найближчим часом мало хто може.

Пропозиція завжди формувалася на основі попиту цільової аудиторії. На початкових етапах необхідно визначити, які саме продукти та послуги потрібні саме у Вашому населеному пункті. Зазвичай вважають, що у всіх регіонах особливою ​​популярністю користуються фірми, що надають послуги з ремонту побутової техніки, продажу побутової хімії, продуктів харчування.

Дана бізнес-ідея приноситиме дохід навіть у найважчі часи. Водночас необхідно враховувати, що не всі товари принесуть гарантований прибуток для бізнесу. Зворотний бік бізнесу товарів та послуг першої необхідності характеризується високою конкуренцією, наявністю низки популярних роздрібних мереж та великих виробників з якими дуже складно конкурувати.

 1. Відкриття автомайстерні

Дуже привабливою бізнес-ідеєю є відкриття автомайстерні, це буде хорошим основним, так і додатковим доходом.

Для відкриття станції технічного обслуговування необхідно пройти такі етапи:

– юридичне оформлення суб’єкта підприємницької діяльності (оформлення ФОП);

– отримання дозволів, підготовка необхідної документації для сертифікованого аудиту. На цьому етапі, крім відповідності технічної складової, перевіряють інженерно-технічний персонал на відповідність і кваліфікацію.

– оренда чи купівля приміщення;

– купівля технічного оснащення (стенд для діагностики автомобіля, підйомник та його встановлення, стенд виправлення аварійних кузовів).

Досвідчені фахівці радять розпочинати даний вид бізнесу з надання основних послуг (шиномонтаж, бляшанки, тонування скла, тюнінг автомобілів) і з часом розширювати перелік послуг.

Для старту діяльності в мінімальну кількість працівників має входити два автослюсарі та автоелектрик-діагност. Згодом важливо залучити до команди ходовика, моториста, механіка з обслуговування ГБО та інших більш вузьких фахівців.

 1. Мийка самообслуговування

Незважаючи на економічні проблеми, рівень покупок автомобілів залишається стабільним. Така ситуація свідчить, що обслуговування автомобілів не залишиться без клієнтів. Кожен автоаматор користується автомийкою.

Мийки самообслуговування дуже популярні у великих містах, а заробіток прямо залежить від кількості клієнтів. Завдяки роботі таких пунктів самообслуговування кожен клієнт самостійно може помити кузов, салон, нанести захисне покриття, очистити гуму та двигун.

Рівень конкуренції у цьому сегменті досить високий, тому перед запуском необхідно ретельно вивчити ринок конкурентів, вибрати оптимальне розташування. Якщо не врахувати ці фактори то демпінг цін та постійне змагання рекламних бюджетів не дадуть очікуваного результату, а завдаватиме лише збитків.

 1. Клінінгова компанія

На перший погляд може здатись, що відкриття клінінгової компанії не потребує особливих витрат, але насправді це не так. Якщо Ви вирішили все робити правильно, то необхідні наступні витрати:

– Оренда офісного приміщення;

– Найняти персонал;

– Купівля техніки та миючих засобів.

Всі клінінгові компанії можна умовно поділити на два види:

– ті, що спеціалізуються на прибиранні комерційних та виробничих приміщень;

– ті, що спеціалізуються на прибиранні некомерційних приміщень (квартири, будинки).

Основні послуги, що надають клінінгові компанії: чищення килимів, прибирання підлог, миття вікон, клінінгові послуги з прибирання приміщень, прибирання квартир та під’їздів, органічне прибирання.

Чим більше клінінгова компанія, тим ширший спектр послуг вона надає. Можна навіть надавати як додаткову послугу – санітарну обробку.

 1. Віддалена кухня

Віддалена кухня – це вид бізнесу, який надає послуги з приготування їжі та її доставки. Даний вид бізнесу не передбачає наявності посадкових місць, повністю відсутній самовивіз, кухарі готують замовлення та надсилають його клієнту.

Серед переваг даного виду бізнесу слід зазначити:

– для віддаленої кухні легко знайти приміщення, можна орендувати приміщення навіть на малопрохідних вулицях;

– порівняно з рестораном, віддалена кухня потребує мінімальної кількості операційних витрат;

– у перспективі можна легко масштабувати бізнес;

– усі продажі здійснюються дистанційно, тому дуже ефективний інтернет-маркетинг.

Кур’єр у даному бізнесі — єдиний представник компанії з яким контактує клієнт, тому від нього та від якості їжі безпосередньо залежатиме імідж компанії.

 1. Послуги дизайнера

Якщо у Вас є творчий початок і Ви непогано малюєте, маєте гарний смак, варто спробувати себе в дизайні. Це може бути дизайн інтер’єру, веб-дизайну, дизайн одягу, предметний дизайн тощо. Послуги дизайнера сьогодні оплачуються досить високо, навіть без особливого досвіду.

Для бізнесу дизайнер допомагає вирішувати такі завдання:

– допомагає продавати товар за вищу ціну;

– впливає на вибір споживача та користувача;

– допомагає максимально швидко донести ціннісні пропозиції, основний посил бренду;

– формує необхідний імідж компанії;

– забезпечує цілісність бренду в різноманітних каналах комунікації;

– формує візуальну прив’язку до бренду та забезпечує лояльність клієнтів.

Компанії можуть залучати дизайнерів окремих проектів, розробок, підготовки презентацій. Переважно компанії не віддають на аутсорсинг таке:

– UI/UX;

– Дизайн нового продукту;

– Створення фірмового стилю.

 1. Сезонне зберігання автошин

Питання обслуговування автотранспорту дуже актуальне. Одним із напрямів, що приносить гарний прибуток, є зберігання сезонної гуми. У багатьох немає гаража (орендованого чи власного), а гума потребує особливих умов зберігання.

Якщо Ви тільки на етапі планування даного виду діяльності і у Вас відсутнє власне приміщення, то така діяльність приноситиме не такий вже й великий дохід, адже щомісяця треба вносити плату за оренду. У разі наявності приміщення, його необхідно буде дообладнати та забезпечити умови для зберігання.

Починати такий бізнес буде правильно у місті з кількістю населення від 200 000 осіб. Як складське приміщення можна вибирати гаражі, підвальні господарські будівлі, контейнери (як на платних парковках), приміщення ангарного типу. Для облаштування споруджують багаторівневі стелажі із металу або дерева (на 3-4 полиці). Температура всередині приміщення має бути в районі 15-20 градусів, а вологість – 50%. Взимку для підтримки температури необхідно облаштувати систему опалення та вентиляції.

Локація для приміщення не особливо відіграє велику роль, але бажано вибирати ближче до місця проживання. Це дозволить скоротити час на дорогу до роботи.

 1. Дропшиппінг

Дропшиппінг – особливий вид електронної комерції, коли продавець вступає у партнерські відносини з постачальником (він виробляє, зберігає та надсилає продукти).

Продавець під час всього процесу не бачить і не торкається продукту, що дозволяє скоротити витрати протягом усього процесу самого постачання, витрачати більше зусиль, часу та грошей на маркетинг.

Інші альтернативи дропшиппінгу:

– самореалізація (Ви купуєте товар у оптовиків, зберігайте у себе, пакуєте та відправляєте);

– стороння логістика (Ви купуєте товар у оптовиків у великих кількостях, паралельно співпрацюєте з фулфілмент-компанією. Усі куплені товари надсилаються для зберігання до фулфілмент-компанії, де їх пакують та надсилають у разі продажу).

Серед переваг дропшиппінгу виділяють таке: продукція вже виготовлена; початкові та видаткові накладні дуже низькі; Ви можете швидко отримати прибуток; Ви захищені від непередбачуваності змін тенденцій; є можливість приділити більше уваги дослідженням ринку та продажам; немає необхідності турбуватися про керування запасами; упаковкою та відвантаженням займаються постачальники.

 1. Створення онлайн-курсів

Поширення пандемії внесло корективи до всіх сфер нашого життя. Особливу популярність набула онлайн-освіта, але лише невелика її частина корисна.

Онлайн-курси є структурованими знаннями та досвідом, які можна отримати за допомогою сучасних технологій електронного навчання. Слухач курсів під наглядом досвідченого експерта отримує потрібні знання, навички. Наприкінці навчального курсу експерт звіряє отримані студентом результати та цілі навчальної програми, на основі чого формується оцінка.

Головною особливістю онлайн-курсу є суміщення наступних форматів надання інформації – текст, відео, зображення, тексти, іспити, відкриті питання та інші інтерактивні елементи.

Процес навчання будується так:

– планується програма навчання та комбінується з декількома форматами взаємодії;

– матеріал курсу доноситься за допомогою тексту, відео та презентацій до слухачів;

– слухачам даються перевірочні матеріали та надається зворотний зв’язок.

 1. Послуги планування весільних церемоній

Весілля є дуже важливим і серйозним заходом, який потребує тривалої та уважної підготовки. Наразі дуже популярними стали тематичні заходи. Молодята, які мають досить креативну фантазію та витримку можуть самі спланувати захід. Однак, переважно молодята звертаються до весільних агенцій.

Для західних країн допомога у створенні заходів – нормальна практика. В Україні ці послуги лише набирають популярності і конкуренція не така велика.

Перед відкриттям власної агенції необхідно врахувати, що весілля мають сезонний характер, тому краще займатися організацією інших заходів.

До переліку зобов’язань весільного агентства входить контролювати та організовувати роботу фотографів, операторів, музикантів, ведучих, флористів, сценаристів тощо, а також послуги:

 • Написання сценарію весілля.
 • Створення індивідуального стилю та тематики весілля.
 • Декорування приміщення.
 • Підбір весільних нарядів для нареченого, послуги візажистів та перукарів.
 • Робота флористів.
 • Організація транспортних переміщень.
 • Фото- та відеозйомка.
 • Феєрверки, салюти.

 Висновки

Яку ідею для бізнесу Ви не обрали – головне, щоб було бажання. Приміряйте на себе перераховані вище напрямки, один з яких швидше за все точно підійде Вам і допоможе розкрити підприємницькі таланти. А детальний аналіз ринку допоможе швидко окупити вкладені гроші.

 

Written by

Leave a comment