Технопарк IT Долини

I-Долина – це українська платформа для створення і розвитку стартапів, навчання, інвестицій, яка об’єднує бізнес, науку і освіту.

Люди з їх ідеями – це зміст, I-Долина – форма, технопарк – матерія.

Безліч талановитих українців їде з країни щоб брати участь у великих проектах або відкривати свої в самих технологічно розвинених місцях планети. Інженери, вчені, підприємці та розробники змушені або віддалено працювати на корпорації, або переїжджати в Північну Америку або Європу.

I-Долина об’єднує наукові, освітні, громадські організації та підприємства, до складу яких входить понад 5 тисяч учасників. Ми активно співпрацюємо з Малою Академією Наук, в якій зосереджений практично весь майбутній потенціал української науки.

Після закінчення шкіл і університетів, талановитої молоді дуже складно самостійно запускати і вести проекти. Багато ідей так і залишаються покинутими, або не профінансованими. В Україні практично відсутні інститути, які фінансово та організаційно супроводжують проекти від ідеї до реалізації та виходу на міжнародні ринки.

Влада в Україні поки не готова і не здатна забезпечити належну підтримку новим технологічним проектам. У нас відсутній централізований хаб повного циклу: від ідеї до виробництва, а різні законодавчі особливості обмежують іноземних інвесторів.

Тому ми прогнозуємо подальший відтік ідей і розумових ресурсів з України. Більшість поточних IT компаній і працюючих в них фахівців, просто продають людино-години, створюючи продукти для зарубіжних замовників.

Ми пропонуємо відбирати в Україні унікальні ідеї-проекти, проводити первинне фінансування, забезпечувати юридичну та організаційну підтримку. Всі робітники і успішні моделі отримають можливість продовжити свій розвиток на території фінансового донора.

Сторона донор отримає першочергове право на інвестування і покупку успішних проектів. Також в її розпорядженні буде повна база стартапів, науково-дослідних робіт, ідей, кадрів, що в свою чергу не повинно суперечити законодавству.

Таким чином, технопарк стане місцем, яке фізично об’єднує кращі проекти, забезпечуючи їх усіма необхідними ресурсами:

Резиденти I-Долини будуть прагнути зробити все, щоб їх проект в кінцевому підсумку перемістився в технопарк і продовжував свій розвиток в спеціально створеному інкубаторі. Кілька успішних кейсів стануть прикладом для всіх талановитої молоді в Україні.