PP Med — новий інструмент для комунікації між лікарем та пацієнтом

image
  • By
  • 2 Грудня, 2021
  • 0 Comments

Період пандемії став справжнім випробуванням, особливо це стосується медицини. Високий рівень захворюваності, тривожність, втоми від потоку неструктурованої інформації, відсутності навичок комунікації. Відповідно набуло особливої актуальності питання адаптації до швидких змін.

Розвиток будь-якої галузі прямо залежить від формування комунікації між особами. В допандемічний період комунікація з лікарем зводилась до візиту та сухого інформативного обміну симптомами, діагнозом, призначенням ліків. Наразі ситуація кардинально змінилась. Сьогодні комунікація — це набір засобів та інструментів для обміну інформацією, яка має вплив на цільову аудиторію. Основне завдання платформи – змінити застарілі уявлення про спілкування пацієнта та лікаря, довіру. Додаток дозволяє лікарям та пацієнтам зустрічатись онлайн та спілкуватись.

Зараз медицина стає більш орієнтована на пацієнта. Кожна людина та ситуація унікальні, відповідно приділення повноцінної уваги стає запорукою успішного спілкування та лікування. Пацієнти дедалі частіше вивчають інформацію самостійно про хвороби, методи лікування, дію ліків та побічну реакцію. PP Med дозволить підтримувати як зовнішню, так і внутрішню комунікацію. Внутрішня комунікація стосується лікарів, які можуть консультуватись одне з одним, давати поради щодо лікування та вирішення тієї чи іншої проблеми, ділитись власним досвідом.

Зовнішні аспекти особливо важливі в умовах, коли населення не володіє достовірною інформацією та не має можливості отримати достовірну інформацію відносно хвороб, можливих змін, лікування. Відповідно в період розвитку ІТ технологій дедалі більше медиків усвідомлюють потребу розвивати технології та навички ефективної комунікації з пацієнтами. Думка та проблеми пацієнта стають дедалі більш відчутними та вагомими, а ті, хто покликаний допомагати можуть бути більш доступними та дружніми.

Written by

Leave a comment