I-Dolina запустили нову соціальну мережу для медиків PATProfiMed

image
  • By
  • 1 Грудня, 2021
  • 0 Comments

Сучасна ситуація характеризується не тільки використанням інтернету в особистих цілях, але й активним засвоєнням глобальної мережі з точки зору комерційної діяльності. За останні 10-15 років соціальні мережі стали дуже популярними. Здається що не залишилось людей без доступу в інтернет та без аккаунта хоч в одній соціальній мережі. Зазвичай люди мають сторінки не в одній соціальній мережі, а одразу в декількох.

За підтримки I-Dolina було створено та запущено соціальну мережу PATProfiMed. Проект відповідає ряду критеріїв, суттєво виділяється серед інших та вже отримав схвалив серед провідних спеціалістів медичної галузі.

PATProfi MED – перша українська соціальна мережа для лікарів та пацієнтів, яка дозволяє зберігати історію лікування пацієнта, отримувати поради щодо лікування, підтримувати зв’язок пацієнт/лікар, зручно переглядати стрічку новин та оновлень, читати публікації лікарів та коментарі до них, є можливість вести власний блог про актуальні проблеми галузі, організувати бібліотеку для особистих записів.

Детально щодо створеної соціальної мережі розповів очільник International Technology Transfer Association (ITTA) Гончаренко Артем: «Якщо взяти всі наявні соціальні мережі та сортувати за схожістю та відмінністю, то їх можна умовно розподілити на 7 груп: соціальні зв’язки, мультимедійний обмін, професіональні, інформаційні, освітні, хобі, академічні. PATProfiMed об’єднує в собі ці 7 складових. Насамперед наша соціальна мережа дозволяє спілкуватись з професіоналами, робить акцент та можливість роботи обмін мультимедійним контентом, знаходити вирішення проблем, ділитись власним досвідом, дослідженнями та вести інформаційний блог. Під час пандемії ми зіштовхнулись з рядом проблем, проаналізували потребу цільової аудиторії, за допомогою чого створили корисний функціонал. Наша соціальна мережа робить лікаря ближчим до пацієнта, підштовхує користувача до активної та регулярної взаємодії. Ми створили такі умови, які допоможуть задовольнити всі потреби за допомогою такої взаємодії, наприклад, в процесі пошуку рішення. Ми приділили суттєву увагу дизайну, намагались використовувати останні тренди у веб-дизайні».

 

Written by

Leave a comment